Při nákupu nad 750 Kč od nás máte dopravu zdarma.

Dárkové sety

 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

   
 • Classic beauty gift front Kód: 2807961
  Dr.PawPaw Classic Beauty Gift Set - dárkové balení
  Momentálně nedostupné

  Potěšte své blízké hravými produkty s unikátním extraktem z fermentované papáji v okouzlujícím svátečním balení. Sada obsahuje: DR. PAWPAW Ultimate red balm 10 ml - víceúčelový tónovací balzám, DR. PAWPAW Original balm 10 ml - víceúčelový balzám a DR. PAWPAW Peach pink balm 10 m l - víceúčelový tónovací balzám. Tónované balzámy dodají vašim rtům a tvářím krásný červený či broskvový nádech. Nanesete malé množství pro přirozený a jemný vzhled nebo vrstvěte pro intenzivní líčení. Ikonický Original balm lze použít na rty, ruce, paty, suchou pokožku, jako finální kosmetický krok a dokonce i na vlasy. Perfektní trio k regeneraci pleti a jemnému přirozenému líčení.


  289 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 • Natural beauty gift front Kód: 2807978
  Dr.PawPaw Natural Beauty Gift Set - dárkové balení
  Momentálně nedostupné

  Přirozená krása? Jistě! S touto neodolatelnou kombinací balzámů ve slušivém pyramidovém dárkovém balení se skvěle postaráte o regeneraci rtů, pleti a třeba i vlasů a zároveň dodáte barevný nádech nejen svým rtům, ale třeba i tvářím či očním víčkům. Sada obsahuje: DR. PAWPAW True coral balm 10 ml - víceúčelový tónovací balzám, DR. PAWPAW Original balm 10 ml-víceúčelový balzám a DR.PAWPAW Shimmer balm 10 ml - víceúčelový balzám se třpytkami. Nechte svou krásu zazářit.


  289 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 • Perfect pinks gift front Kód: 2807985
  Dr.PawPaw Perfect Pink Gift Set - dárkové balení
  Momentálně nedostupné

  Obdarujte své nejbližší tímto krásným setem zaměřeným na růžové tóny. Sady obsahuje: DR. PAWPAW Peach pink balm 10 ml - víceúčelový tónovací balzám, DR. PAWPAW Original balm 10 ml - víceúčelový balzám a DR.PAWPAW Hot pink balm10 ml - víceúčelový balzám. Original balm se skvěle postará o regeneraci vašich rtů, pleti či vlasů a zbylé dva tónovací balzámky vám vykouzlí neodolatelný šťavnatě narůžovělý přirozený look.


  289 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 •  
 • Dr.PAWPAW 10ml mini Nude Trio new 2023 HR Current View copy Kód: 2802737
  Dr. PawPaw Mini Nude - dárkové balení
  Momentálně nedostupné
  Proč si pořizovat jen jeden balzám, když můžete mít tři? Kolekce Dr.Pawpaw Mini Nude obsahuje tři zázračné víceúčelové balzámy, které se perfektně hodí do každé kabelky či batůžku i na noční stolek. Balení obsahuje balzámy Original (10 ml), Rich Mocha (10 ml) a Peach Pink (10 ml).

  299 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 • Glowing trio collection front Novinka Kód: 2807350
  Dr.PAWPAW Glowing Trio Collection - dárkové balení
  Momentálně nedostupné
  Proč si pořizovat jen jeden balzám, když můžete mít tři? Kolekce Dr.Pawpaw Glowing Trio obsahuje tři zázračné víceúčelové balzámy, které se perfektně hodí do každé kabelky či batůžku i na noční stolek. Díky této kombinaci balzámků vaše pleť zazáří. Balení obsahuje balzámy Original Balm (10 ml), Peach Pink (10 ml) a Shea Butter (10 ml).

  299 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 • Shimmering trio collection front Novinka Kód: 2807367
  Dr.PAWPAW Shimmering Trio Collection - dárkové balení
  Momentálně nedostupné

  Proč si pořizovat jen jeden balzám, když můžete mít tři? Kolekce Dr.Pawpaw Shimmering Trio Collection obsahuje tři zázračné víceúčelové balzámy, které se perfektně hodí do každé kabelky či batůžku i na noční stolek. Díky této kombinaci balzámků zazáříte. Balení obsahuje balzámy Shimmer Balm (10 ml), Rich Mocha Balm (10 ml) a True Coral Balm (10 ml).


  299 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 •  
 • Glowing beauty gift front Kód: 2807992
  Dr.PawPaw Glowing Beauty Gift Set - dárkové balení
  Momentálně nedostupné

  Krásná, hydratovaná a zjemněná pleť? Tohoto výsledku docílíte s novou sadou oblíbených rozložitelných pleťových masek značky Dr.Pawpaw. Sada obsahuje: DR. PAWPAW YOUR gorgeous SKIN Glowing Sheet Mask - rozjasňující plátýnková maska na obličej, DR. PAWPAW YOUR gorgeous SKIN Soothing Sheet Mask - zklidňující plátýnková maska na obličej a DR. PAWPAW YOUR gorgeous SKIN Hydrating Sheet Mask - hydratační plátýnková maska na obličej. Získejte pleť, se kterou budete zářit.


  369 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 • Pamper Nourish box Packshot.dn Current View Kód: 2805806
  Dr.PAWPAW Pamper and Nourish - set Shea Butter Balm a přírodní krém na ruce
  Momentálně nedostupné
  Nevíte si rady s dárkem pro sestru, kamarádku nebo kolegyni? Vsaďte na Prep and Pout dárkovou sadu! Krásně zabalená, plně recyklovatelná, papírová krabička se zásuvkou, může být znovu použita k uložení vašich oblíbených drobností, například jako šperkovnice. Balení obsahuje 25 ml balzám Dr.Pawpaw Shea Butter a krém na ruce 50 ml Dr.PAWPAW Naturally Fragranced Hand Cream.

  399 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 • Prep 7 Pout box packshot Current View Kód: 2805813
  Dr.PAWPAW Prep and Pout - set noční masky a Ultimate Red Balm
  Momentálně nedostupné
  Darujte svým nejbližsím překrásnou a využitelnou dárkovou sadu Dr.PAWPAW Prep & Pout. Je tím pravým dárkem pro každou příležitost. Toto krásně zabalené duo obsahuje masku na rty Dr.PAWPAW Overnight Lip Mask 25 ml a tónovací balzám Dr.PAWPAW Ultimate Red. Oba produkty jsou uložené v plně recyklovatelném výsuvném dárkovém šuplíku, který lze použít k uložení vašich oblíbených drobností, třeba jako šperkovnici.

  429 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 •  
 • Hand Cream Trio (2) Kód: 2806223
  Dr.PAWPAW Hand Cream Trio - sada 3 krémů na ruce
  Momentálně nedostupné
  Dr.PAWPAW Age Renewal Hand Cream Trio obsahuje tři oslnivé vůně: pomeranč a mango (50 ml), kakao a kokos (50 ml) a přirozenou vůni bez umělé parfemace (50 ml).

  479 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW
 • Nude collection Front with tubes (1) Kód: 2801259
  Dr. PawPaw Nude Trio Gift Set - dárkové balení
  Momentálně nedostupné
  Proč si pořizovat jen jeden balzám, když můžete mít tři? Kolekce Dr.Pawpaw Mini Nude obsahuje tři zázračné víceúčelové balzámy, které se perfektně hodí do každé kabelky či batůžku i na noční stolek. Balení obsahuje balzámy Original (25 ml), Rich Mocha (25 ml) a Peach Pink (25 ml).

  599 Kč
  Značka: Dr. PAWPAW

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem