Při nákupu nad 750 Kč od nás máte dopravu zdarma.

Kdo jsme

 

VYRÁBÍME BALZÁMY S CHARAKTEREM!

Zábavné příchutě bez náhražek


Nevyrábíme balzámy mastné, řídké ani voskové konzistence. Všechny naše produkty jsou čistou směsí veganských/rostlinných ingrediencí, většina z nich je v bio kvalitě. Lahodné příchutě získáváme z ingrediencí, které se řadí mezi skutečné potraviny, jako je ovoce, zelenina a další rostliny. Nikdy nepoužíváme syntetické náhražky, geneticky modifikované potraviny, parabeny ani lepek! Vybírat můžeš z široké škály variant. Svou oblíbenou příchuť hledej v řadách Classic, Fun nebo Adventurous. Určitě ji najdeš!

 

Mimořádná kvalita


Záhadné složení? Díky, nemáme zájem! Používáme jenom čisté, jednoduše rozpoznatelné ingredience. Naše cenami ověnčené složení i textura skutečně fungují, přinášejí záplavu intenzivní hydratace. Přečti si naše kladné recenze a zákaznické reference!

 

Certifikace Cruelty Free + Vegan


Máme skvělý pocit, když víme, že žádný z našich produktů nikdy nebyl testovaný na zvířatech. To se vztahuje na všechny suroviny od jejich vzniku až po finální produkt. Jsme ohromně pyšní, že můžeme užívat známku Leaping Bunny, kterou uděluje organizace Cruelty Free International. Naše výrobky mají také certifikaci Vegan.

 

Používáme superhydratační bambucké máslo + zklidňující jojobový olej. Balíme do recyklovatelných obalů bez BPA, které obsahují o třetinu méně plastu než konvenční obaly. Do procesu výroby našich obalů je zapojena energie z větrných elektráren.

Vyrábíme balzámy v malých šaržích. Malé dávky = čerstvost. Naše výroba sídlí kompletně v Atlantě ve státě Georgia, USA. Část zisku věnujeme na charitativní účely.

 

ČISTÉ, BAREVNÉ, LAHODNÉ + ETICKÉ!