Při nákupu nad 750 Kč od nás máte dopravu zdarma.

ZODIAC: Vyzkoušej kolekci plnou hvězd

 

Ať už je tvé znamení jakékoliv, v kolekci Zodiac najdeš ten pravý balzám přesně pro sebe. A pokud na znamení a astrologii nehraješ, věř nám, že příchutě všech Zodiac balzámků jsou tak jedinečné, že neuděláš chybu ani s jedním z nich. Zodiac kolekce se pyšní speciálními příchutěmi, které jsou rozděleny podle živlů jednotlivých znamení zvěrokruhu. Stejně jako všechny produkty Crazy Rumors mají i Zodiac balzámy čistě přírodní a veganské složení, jsou slazené stévií a nejsou testované na zvířatech. Hydrataci ti zajistí bambucké máslo a zklidňující jojobový olej. Nečekej žádné nudné a ohrané příchutě jako u klasických balzámů.

Pojďme si jednotlivé živly představit!

VZDUCH (Blíženec, Vodnář, Váha)

Crazy Rumors_Zodiac Collection_Air Sign_CropLidé se znamením ve vzdušném živlu patří mezi nespoutané, zvídavé, komunikativní a hluboce intelektuálně založené osoby. Balzámky pro vzdušná znamení voní po vanilkovém krému, svěžím bobulovém ovoci a vanilce.

Patříš mezi okouzlující osoby, které srší vtipem a oživí každou místnost, do které přijdou? Balzámek pro blížence bude pro tebe ten pravý. Mezi osobnosti, které se narodili ve znamení blížence, se řadí třeba Marilyn Monroe, britská královna Viktorie nebo Johnny Depp. To vůbec nezní špatně, co říkáš?

Co spojuje Jennifer Aniston, Oprah Winfrey nebo Christiana Diora? Všechny tyto osobnosti se narodily ve znamení vodnáře. Oplýváš i ty velkorysostí, tolerancí a skvělým humorem? Balzámek pro vodnáře podtrhne všechny tvé jedinečné vlastnosti. Výjimečný balzám pro výjimečnou osobu!

Silné estetické cítění, laskavost, diplomatičnost a touha po spravedlnosti. To vše charakterizuje váhy. Patříš mezi ně i ty? Pak tě toto vyrovnané a kreativní znamení spojuje s osobnostmi jako jsou „Železná lady“ Margaret Thatcher, Serena Williams nebo John Lennon. Balzámek pro váhy bude tvým skvělým parťákem.

 

VODA (Štír, Rak, Ryby)

Crazy Rumors_Zodiac Collection_Water SignCropVodní znamení bývají často charakterizována jako přátelská, empatická a velmi intuitivní stvoření. Vidíš se v tom? Pak se těš na příchuť plnou tropického manga, citronu a voňavého bobulového ovoce!

Oplýváš laskavostí a zdoláš všechny překážky, které ti život postaví? Speciální osobnosti jako ty, které se narodili ve znamení štíra, si také zaslouží svůj vlastní balzám na rty. Znamení zvěrokruhu sdílíš se známými tvářemi jako jsou Hillary Clinton, Leonardo DiCaprio nebo Julia Roberts. Nech se unést skvělým balzámkem pro štíry.

Vnímavější, empatičtější a laskavější bytost než jsi ty neexistuje? Rak patří mezi znamení, pro která hraje důležitou roli rodina. Balzámek pro raky by se jistě líbil i Meryl Streep nebo princezně Dianě, které se v tomto znamení také narodily.

Jsi vizionář jako Steve Jobs? Nebo citlivá bytost jako Drew Barrymore? Osoby narozené ve znamení ryb mají úžasnou fantazii a intuici. Vydej se na své dobrodružství s balzámkem pro ryby, který ti bude na rtech vonět po celý den.

 

ZEMĚ (Kozoroh, Panna, Býk)

Crazy Rumors_Zodiac Collection_Earth SignCropŽivel země přináší především jistotu a stabilitu. Výjimečné osoby narozené v tomto silném znamení jsou loajální, rozumné a vyrovnané. Balzámek pro zemský živel voní po sladké vanilce, vonné růži
a šťavnaté švestce.

Nikdy neodcházíš od rozdělané práce, toužíš po uznání a úspěchu a je na tebe spoleh? Pak patříš mezi kozorohy, stejně jako vévodkyně Kate nebo David Bowie. Balzámek pro kozorohy ti zajisté vykouzlí úsměv na rtech.

Lidé narození ve znamení panny se vyznačují důsledností, upřímností, skromností a vysokou praktičností. Patří mezi ně princ Harry nebo Beyoncé. Pokud se k téhle hvězdné skupině řadíš také, bude se ti hodit okouzlující balzámek pro panny.

Jsi skvělý přítel, každého vyslechneš a vždy přiložíš ruku k dílu? Zařaď se ke královně Alžbětě, Georgeovi Clooneymu nebo Audrey Hepburn, protože stejně jako oni koukáš na svět očima býka. Toto znamení se vyznačuje klidnou povahou, tolerancí a vyrovnaností. Pořiď si rozhodně balzámek pro býky.

 

OHEŇ (Beran, Lev, Střelec)

Crazy Rumors_Zodiac Collection_Fire SignAktivní živel, který je plný silné energie. Lidé narození v ohnivém znamení oplývají odvahou, kreativitou a cílevědomostí. Potěší je balzám s příchutí svěžího citrusu, aromatického koření a bobulového ovoce.

Co spojuje osobnosti jako je Elton John, Mariah Carey nebo Robert Downey Jr? Užívají si života plnými doušky, jsou ambiciózní, akční a podnikaví. Dává to smysl, protože se narodili ve znamení berana. Pokud mezi berany patříš i ty, vyber si balzámek pro berany.

Lev je výrazná osobnost s přirozenou autoritou a citem k vůdcovství. Jsi to ty? Pak možná stejně jako Barrack Obama nebo Kylie Jenner vyhledáváš pozornost a řadíš se mezi přátelské osoby s dobrým srdcem. Hodí se k tobě náš balzámek pro lvy.

Dobrosrdečný a svobodomyslný střelec je skvělým kamarádem, který svými vtípky pobaví každého. Patříš, stejně jako Taylor Swift, Jane Fonda nebo Brad Pitt, mezi střelce? Utíkej pro speciální balzámek pro střelce, který se ti bude hodit v každé situaci.

 

MALÝ TIP PRO TEBE

Balzámek ze Zodiac kolekce je skvělým dárkem, kterým potěšíš kamarády, rodinu i děti. Pomádu na míru svému znamení určitě ještě nedostali a ty si šplhneš! Obdarovat můžeš ale i sebe, protože dělat radost sám sobě je stejně důležité jako ji dělat ostatním! Nechej se okouzlit unikátním designem balzámu inspirovaným souhvězdími, který dělá z balzámku originální doplněk do každé kabelky.

Aby bylo pro tebe vybírání dárku jednodušší, připravili jsme seznam znamení s přesnými daty.106206831_170303734498337_4869573424324449449_n

              Vodnář (21. 1. – 20. 2.)                                           Lev (23. 7. – 22. 8.)

              Ryby (21. 2. – 20. 3.)                                              Panna (23. 8. – 22. 9.)

              Beran (21. 3. – 20. 4.)                                             Váhy (23. 9. – 23. 10.)

              Býk (21. 4. – 21. 5.)                                                Štír (24. 10. – 22. 11.)

              Blíženci (22.5. – 21. 6.)                                           Střelec (23. 11. – 21. 12.)

              Rak (22. 6. – 22. 7.)                                                Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)